Sport

NOGOMET: Sve grupe i cijeli raspored utakmica EURA 2021. godine

Piše: PolitikaPlus/Hina

Raspored utakmica europskog nogometnog prvenstva koje će se održati od 11. lipnja do 11. srpnja

SKUPINA A: (Italija, Švicarska, Turska, Wales)
1. kolo - 11. lipnja (Rim)
21:00 Turska - Italija
1. kolo - 12. lipnja (Baku)
15:00 Wales - Švicarska

2. kolo - 16. lipnja:
18:00 Turska - Wales (Baku)
21:00 Italija - Švicarska (Rim)

3. kolo - 20. lipnja:
18:00 Švicarska - Turska (Baku)
18:00 Italija - Wales (Rim)

SKUPINA B (Belgija, Rusija, Danska, Finska)
1. kolo - 12. lipnja:
18:00 Danska - Finska (Kopenhagen)
21:00 Belgija - Rusija (St Petersburg)

2. kolo - 16. lipnja:
15:00 Finska - Rusija (St Petersburg)
2. kolo - 17. lipnja:
18:00 Danska - Belgija (Kopenhagen)

3. kolo - 21. lipnja:
21:00 Rusija - Danska (Kopenhagen)
21:00 Finska - Belgija (St Petersburg)

SKUPINA C (Ukrajina, Nizozemska, Austrija, Sjeverna Makedonija)
1. kolo - 13. lipnja:
18:00 Austrija - S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska - Ukrajina (Amsterdam)

2. kolo - 17. lipnja:
15:00 Ukrajina - S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska - Austrija (Amsterdam)

3. kolo - 21. lipnja:
18:00 S.Makedonija - Nizozemska (Amsterdam)
18:00 Ukrajina - Austrija (Bukurešt)

SKUPINA D (Engleska, HRVATSKA, Češka, Škotska)
1. kolo - 13. lipnja:
15:00 Engleska - HRVATSKA (London)
1. kolo - 14. lipnja:
15:00  Škotska - Češka (Glasgow)

2. kolo - 18. lipnja:
18:00 HRVATSKA - Češka (Glasgow)
21:00 Engleska - Škotska (London)

3. kolo - 22. lipnja:
21:00 HRVATSKA - Škotska (Glasgow)
21:00 Češka - Engleska (London)

SKUPINA E (Španjolska, Poljska, Švedska, Slovačka)
1. kolo - 14. lipnja:
18:00 Poljska - Slovačka (St Peterburg)
21:00 Španjolska - Švedska (Sevilla)

2. kolo - 18. lipnja
15:00 Švedska - Slovačka (St Peterburg)
2. kolo - 19. lipnja:
21:00 Španjolska - Poljska (Sevilla)

3. kolo - 23. lipnja:
18:00 Slovačka - Španjolska (Sevilla)
18:00 Švedska - Poljska (St Peterburg)

SKUPINA F (Njemačka, Francuska, Portugal, Mađarska)
1. kolo - 15. lipnja:
18:00 Mađarska - Portugal (Budimpešta)
21:00 Francuska - Njemačka (Munchen)

2. kolo - 19. lipnja:
15:00 Mađarska - Francuska (Budimpešta)
18:00 Portugal - Njemačka (Munchen)

3. kolo - 23. lipnja:
21:00 Portugal - Francuska (Budimpešta)
21:00 Njemačka - Mađarska (Munchen)

OSMINA FINALA
26. lipnja (Amsterdam), 18:00 A2 - B2
26. lipnja (London), 21:00 A1 - C2
27. lipnja (Budimpešta), 18:00 C1 - 3 D/E/F
27. lipnja (Sevilla), 21:00 B1 - 3 A/D/E/F
28. lipnja (Kopenhagen), 18:00 D2 - E2
28. lipnja (Bukurešt), 21:00 F1 - 3 A/B/C
29. lipnja (London), 18:00 D1 - F2
29. lipnja (Glasgow), 21:00 E1 - 3 A/B/C/D

ČETVRTFINALE
2. srpnja (St Peterburg), 18:00 (F1 - 3 A/B/C) - (D2 - E2)
2. srpnja - (Munchen), 21:00 (B1 - 3 A/D/E/F) - (A1 - C2)
3. srpnja (Baku), 18:00 (C1 - 3 D/E/F) - (A2 - B2)
3. srpnja (Rim), 21:00 (E1 - 3 A/B/C/D) - (D1 - F2)

POLUFINALE
6. srpnja (London), 21:00
7. srpnja (London), 21:00

FINALE
11. srpnja (London), 21:00


Pročitajte više tekstova sa pojmovima:

euro, nogomet