Severity: Warning

Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Hajduk pred 35 tisuća navijača izgubio od Stokea i ispao iz Europe | Politika+

PORAZ BIJELIH: Hajduk pred 35 tisuća navijača izgubio od Stokea i ispao iz Europe

Jedini pogodak u uzvratu bio je autogol Ljube Miličevića u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Piše: PolitikaPlus

Nogometaši Hajduka nisu se uspjeli plasirati u 4. kolo Europske lige, u uzvratnom dvoboju 3. pretkola pred 35.000 gledatelja na Poljudu izgubili su od Stoke Cityja sa 0-1 (0-0), a kako je i prva utakmica prije tjedan dana završila pobjedom Stokea od 1-0 u daljnje natjecanje plasirala se engleska momčad s ukupnih 2-0.

Niti u sedmom ogledu protiv neke engleske momčadi u eurokupovima Hajduk nije izašao kao ukupni pobjednik. Protiv prosječnog engleskog sastava "bijeli" u dvije utakmice nisu uspjeli postići pogodak, štoviše vrlo su rijetko uspijevali i zaprijetiti suparničkom golu.

Niti u sedmom ogledu protiv neke engleske momčadi u eurokupovima Hajduk nije izašao kao ukupni pobjednik.

Najbolju prigodu u prvom poluvremenu imao je Brkljača već u 5. minuti, ali njegov udarac glavom prohujao je pored vratnice.

U nastavku su najaktivniji igrači Hajduka bili Anas Sharbini i Marin Tomasov na bokovima, ali njihovi prolasci nisu završavali upotrebljivim centaršutevima.

Kraj nadanja u prolaz Hajduka označila je nespretna reakcija Miličevića u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je ubačaj Etheringtona skrenuo u vlastitu mrežu.