Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Pretkolo Europske lige: Varaždinci na izletu u Andori | Politika+

UZVRATNA UTAKMICA: Pretkolo Europske lige: Varaždinci na izletu u Andori

Prije tjedan dana Varaždin je slavio s 5:1 pa današnji dvoboj predstavlja samo formalnost.

Piše: PolitikaPlus

Nogometaši Varaždina od 19 sati protiv Lusitansa u Andori igraju uzvratnu utakmicu prvog pretkola Europske lige.

Prije tjedan dana igrači Samira Toplaka slavili su s uvjerljivih 5:1 pa današnji dvoboj predstavlja samo formalnost, iako su početkom drugog poluvremena prve utakmice Andorci imali sjajan rezultat za revanš.

Golovima Šafarića i Glavice Varaždin je nakon prvih 45 minuta imao 2:0, ali onda su andorski amateri kaznili Šimekovu grešku i smanjili prednost našeg predstavnika. Ipak, nada Andoraca da bi mogli otežati prolaz u iduću rundu natjecanja nestala je vrlo brzo.

Glavina, Šafarić i Vugrinec utrpali su još tri gola četvrtoplasiranom sastavu iz andorske lige, osiguravši da put na uzvrat bude ugodan izlet.