TRENER HAJDUKA: Damir Burić: Dobro bi počeli pa bi se izgubili, nismo bili konstantni

Moramo imati konstantu u igri. Momci su htjeli pa se nadam da ćemo u drugoj utakmici biti bolji dulje vrijeme.

Piše: PolitikaPlus

U prvom susretu prvoga pretkola Europske lige nogometaši Hajduka su u gostima kod Sillamae Kaleva odigrali 1:1. Mlada splitska momčad nije se uspjela s prednošću vratiti iz Estonije.

Moramo se držati dogovorenog prije utakmice. To je dobro funkcioniralo u prvih pola sata, a onda smo se malo izgubili. Uoči drugog poluvremena opet smo se dogovorili u svlačionici. Bilo je dobro nekih 20-ak minuta pa smo se opet izgubili. Moramo imati konstantu u igri. Momci su htjeli pa se nadam da ćemo u drugoj utakmici biti bolji dulje vrijeme, rekao je trener Hajduka Damir Burić po povratku u Split.

Uzvrat je 9. srpnja u Dugopolju na stadionu Hrvatski vitezovi jer se na Poljudu u to vrijeme održava glazbeni Ultra festival.

Hendikep je što se igra u Dugopolju, na terenu na kojem nismo domaćini. Nadam se da će doći dovoljan broj gledatelja da nas podrži. Imamo rezultat koji nam daje mogućnosti da prođemo dalje, dodao je Burić.