SERIE A
Chievo - Roma 3-5 Chievo je u prvom poluvremenu dva puta vodio golovima Castra (15) i Inglesea (37), ali su El Shaarawy (28) i Salah (42) uspijevali poravnavati.
LP
Boćari Zrinjevca pred polufinalom Lige prvaka
ATP RIM
Zverev u finalu pojedinaca, kao i Dodig i Granollers u paru Baš kao i dan ranije protiv Marina Čilića u četvrtfinalu, 32-godišnji Amerikanac ostao je bez 'breaka', ali mu Zverev nije dopustio da mu 'pobjegne s udice', nakon što je izgubio drugi set u 'tie-breaku'.
SP HOKEJ
Kanada prvi finalist Kanada će tako u nedjelju pokušati osvojiti treći naslov prvaka zaredom, a 27. ukupno.
BUNDESLIGA
HSV se spasio, Dortmund u Ligi prvaka Treći put u posljednje četiri sezone HSV se grčevito borio i na kraju izborio za opstanak, iako je Wolfsburg poveo preko Knochea u 23. minuti. Kostić je izjednačio devet minuta poslije, a pravim 'džokerom' s klupe pokazao se Waldschmit koji je ušao u igru u 86. minuti, a u 88. postigao pogodak koji je HSV ostavio među prvoligašima i u 55. sezoni Bundeslige.
SP - STOLNI TENIS
Dva srebra i bronca za Hrvatsku U petak su Anđela Mužinić i Helena Dretar Karić osvojile srebro pobjedom nad Turskom 2-1. Par Mužinić - Dretar u prvom meču izgubile su od Altintas Nergis-Duman Hatice sa 1-3. Potom je Anđela Mužinić savladala sa 3-2 Altintas. Konačnu pobjedu donjela je Helena Dretar Karić koja je bila bolja od Duman sa 3-2.
WTA RIM
Halep u finalu Halep, koja je prošli tjedan osvojila turnir u Madridu, potvrdila je sjajnu formu na zemlji uoči početka Roland Garrosa gdje je igrala finale 2014.
ATP RIM
Đoković osmi put u polufinalu Bio je to njihov 18. međusobni dvoboj u kojem je Đoković stigao do 14. pobjede. Srbina u subotu čeka još jedan meč, polufinale protiv Austrijanca Dominica Thiema, koji je za debitantski nastup među četiri najbolja na Masters 1000 turniru u Rimu svladao Španjolca Rafaela Nadala i tako postao prvim tenisačem koji ga je ove godine pobijedio na zemljanoj podlozi.
VELIKA BRITANIJA
Preminuo nogometaš koji je zabio najbrži hat-trick u povijesti Ross se upisao u Guinessovu knjigu rekorda 1964. godine kada je kao osamnaestogodišnjak na utakmici između Ross Countyja i Nairn Countyja u razmaku od 90 sekundi zabio tri gola.
NHL
Pittsburgh izjednačio Pittsburgh je do pobjede odveo kapetan Sidney Crosby s golom i asistencijom, a osim njega strijelci za pobjedu su bili i Brian Dumoulin i Olli Maatta. Vratar Matt Murray, koji je na golu zamijenio Marc-Andre Fleuryja i prvi put u ovoj postsezoni zaigrao od početka utakmice, pobjedi je pridonio sa 24 obrane.