NHL
Chicago do preokreta s tri gola za 34 sekunde Osim spomenutih Washingtona i Chicaga, najveći suparnici Blue Jacketsima na putu prema tom cilju bit će i aktualni NHL prvaci Pittsburgh Penguinsi koji su sa 4-0 pred svojim navijačima svladali Floridu.
ATP Indian Wells
Peti naslov za Federera Pobjedom u finalu Indian Wellsa Federer je postao najstariji osvajač nekog ATP Masters 1000 turnira u dobi o 35 godina i sedam mjeseci nadmašivši dosadašnji rekord Amerikanca Andrea Agassija za godinu i četiri mjeseca.
NBA
Šarić vodio Sixerse do pobjede protiv Celticsa Sixersi su u posljednjih 12 minuta preokrenuli zaostatak 76-79 u pobjedu 105-99, a Šarić je pogađao ključne koševe u samoj završnici. Prvo je dvije i pol minute prije kraja zabio za 96-93, da bi minutu prije kraja ponovno bio precizan ispod samog obruča za 100-95.
PREMIERSHIP
Manchester City - Liverpool 1-1, United upisao 600. pobjedu City i Liverpool su odigrali odličnu utakmicu nakon koje obje momčadi mogu žaliti što nisu slavile. Na koncu je bilo 1-1, no oba sastava su imala još niz sjajnih prilika.
BUNDESLIGA
Borussia M. - Bayern 0-1 Strijelac jedinog gola bio je Mueller u 63. minuti.
RUSIJA
Pobjede CSKA i Zenita Terek - CSKA M. 0-1
PRVA HNL
Rijeka ponovo na četiri boda prednosti Slaven očito ne leži riječkoj momčadi. Prošle sezone Rijeka nije uspjela dobiti niti jednu međusobnu ligašku utakmicu. Četiri puta su igrali i četiri puta remizirali, a ovo je bila tek druga pobjeda Rijeke u zadnjih 10 ligaških ogleda.
SERIE A
Kalinić spasitelj Fiorentine drugo kolo zaredom Naš je napadač odlično reagirao na dubinsko proigravanje Saponare, utrčao u kazneni prostor domaćih, stigao do lopte prije domaćeg vratara i zatim ga lijepo lobao za pobjednički gol.
PRVA HNL
Dinamo uvjerljiv protiv Istre 1961 Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Armin Hodžić (52, 90+2), a pogodak za 'modre' postigao je i Hillel El Arbi Soudani (18).
ŠKOTSKA LIGA
Gol Šimunovića, Celtic nadomak 48. naslova prvaka Šimunović je doveo Celtic u vodstvo od 1-0 u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je padajući unatrag udarcem preko glave poslao loptu prema vratima domaćin. Ona je pogodila domaćeg braniča Gomisa u leđa i završila u mreži.