ATP LISTA
Čilić pao za jedno, Ćorić za devet mjesta Iako je poražen u finalu Dohe od Novaka Đokovića, Andy Murray je povećao svoju prednost u odnosu na Srbina na 780 bodova, jer u prvom tjednu prošle godine nije igrao pa je svom prijašnjem zbroju bodova dodao još 150, a Đoković je samo obranio 250 bodova zarađenih za prošlogodišnji trijumf u Kataru.
NHL
Uvjerljiva pobjeda Pittsburgha Gosti su poveli u drugoj trećini pogotkom Jonathana Drouina (23), ali su Conor Sheary (27) i Eric Fehr (32) do kraja tog perioda donijeli vodstvo Pittsburghu, koje su prvaci do kraja utakmice samo povećavali, a strijelci su bili Chris Kunitz (43), Scott Wilson (44), Phil Kessel (48) i Kris Letang (58), dok je za Tampu precizan bio Vladislav Namestnikov (46).
WTA - USPJEH MLADE HRVATICE
Jana Fett svladala bivšu pobjednicu Roland Garrosa Zagrepčanka se u Hobartu prvi put uspjela probiti u glavni ždrijeb WTA turnira, a pobjednički niz započet u kvalifikacijama nastavila je i odličnom igrom protiv bivše pobjednice i finalistice Roland Garrosa, 36-godišnje Talijanke Francesce Schiavone. Fett je čak pet puta oduzimala servis suparnici, a po jednom je u svakom setu gubila gemove na početnom udarcu.
NBA
Šarić bolji od Bogdanovića, Philadelphia slavila u Brooklynu U trijumfu Philadelphije Šarić je proveo 30 minuta u igri ubacivši 18 koševa uz pet skokova. Bogdanović je za Brooklyn igrao 35 minuta postigavši 12 koševa, uz osam skokova i tri asistencije.
Izbornik
Željko Babić zadovoljan nakon pobjede protiv Tunisa “U utakmici protiv Crne Gore očekujem da puno bolje zatvaramo pivotmena i da nastavimo u tim trenucima igrati s više koncentracije”, zaključio je Babić.
ABA LIGA
Pobjeda Cibone, odlični Reynolds i Šakić U susretu 17. kola regionalne ABA lige u nedjelju su košarkaši Cibone na domaćem terenu svladali skopski MZT sa 87-79 (43-41).
VIDEO
EVO ZAŠTO SU HRVATI TOLIKO NA CIJENI- Perišić s dva pogotka preokrenuo utakmicu i donio Interu pobjedu! Inter je u 19. kolu talijanske Serie A na gostujućem terenu bio od Udinesea (2:1). Ali, susret nije dobro počeo za Brozovića, Perišića i društvo obzirom kako je domaćine u vodstvo doveo Čeh Jakub Jankto već u 17. minuti.
SKIJANJE
Adelboden, slalom muški: Pobjeda Kristoffersena, Rodeš 25. Norvežanin Henrik Kristoffersen pobjednik je slaloma koji se u nedjelju za Svjetski kup vozio u Adelbodenu, dok je hrvatski skijaš Istok Rodeš zauzeo 25. mjesto.
Maribor - slalom
Nova pobjeda Mikaele Shiffrin Za vodeću u ukupnom poretku skijašica i u poretku skijašica u slalomu je ovo druga pobjeda na Zlatnoj lisici nakon 2015. godine, te 27. pobjeda u Svjetskom kupu i 24. u slalomu.
NBA
Još jedan Westbrookeov 'triple-double' u pobjedi Oklahome Westbrook je utakmicu završio sa 32 koša, 17 skokova i 11 asistencija. Imao je deset pogodaka iz 20 pokušaja iz igre, uključujući sedam trica iz 12 pokušaja...