NHL LIGA
Rezultati kola Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets 4-3 (produžetak)
ATP MEMPHIS
Ivo Karlović eliminiran u prvom kolu U meču koji je trajao samo 69 minuta Karlović je servirao samo devet aseva i napravio je pet dvostrukih pogrešaka.
EUROPSKA LIGA
Dosadašnji rezultati Rostov - Sparta Prag 4-0
IGOR TUDOR U TURSKOJ
Možemo osvojiti naslov prvaka 'Došao sam ovdje jer vjerujem da možemo do naslova prvaka. Moj cilj je prvenstvo. Ispred nas je 14 utakmica i želimo u svakom susretu pobijediti,' kazao je Tudor poručivši: 'Želim vidjeti momčadski duh. Igrači moraju biti svjesni da igraju za momčad jer ćemo samo tako do trofeja.'
HRVATSKI KUP
Zadar u polufinalu Zadrani su do pobjede došli nevjerojatnim otvaranjem utakmice jer su prvu četvrtinu okončali s vodstvom od čak 28-4. Splićani su u nastavku pokušali nadoknaditi svoj katastrofalan početak utakmice, ali su nakraju ipak doživjeli uvjerljiv poraz.
NBA
Odlična partija DeMarcusa Cousinsa Najbolji strijelac Lakersa Lou Williams, koji je ubacio 29 poena, mogao je donijeti pobjedu svojoj momčadi, ali je u zadnjem napadu na utakmici promašio tricu. Hrvatski centar u redovima Lakersa Ivica Zubac imao je skroman učinak, u 10 minuta upisao je 4 skoka.