Vrhovni sud potvrdio uvjetnu kaznu od 21 mjesec zatvora i novčanu kaznu od 2,1 milijuna eura zbog utaje poreza
UOČI SUSRETA
'Vatreni' odradili trening u Los Angelesu
NHL
Ottawa izborila sedmu utakmicu protiv prvaka Gosti su poveli pogotkom Jevgenija Malkina u petoj minuti druge trećine, ali to je bio jedini udarac igrača Penguinsa koji je prošao pokraj odličnog vratara Craiga Andersona. Veliki dužnik iz pete utakmice, koju su Senatorsi izgubili sa 7-0, u šestom je dvoboju obranio 45 udaraca i bio prva zvijezda domaće momčadi.
NBA
Irving i James odveli Cleveland do pobjede Irving je sa 42 koša došao do osobnog rekorda u doigravanju, a James je utakmicu završio sa 34 koša, šest asistencija i pet skokova. Kevin Love je ubacio 17 koševa, uz čak 17 skokova i pet asistencija.
REGIONALNA KOŠARKA
Od iduće sezone u ABA ligi 12 klubova Uvedeno je i juniorsko natjecanje, ali i Superkup koji će se igrati u Baru.
ROLAND GARROS
Petra Martić prošla 1. kolo kvalifikacija Martić je sjajno ušla u meč protiv 27-godišnje Amerikanke. Uz dva oduzeta servisa provela je 5-0, a potom mirno privela set kraju izgubivši samo jedan gem.