MELBOURNE
Dodig u trećem kolu kvalifikacija Australian Opena U meču koji je trajao sat i 50 minuta Dodig je servirao sedam aseva.
NBA - REZULTATI I PREGLED KOLA
Westbrook nezaustavljiv Dario Šarić je igrao 21 minutu za Philadelphiu, zabio je tri koša i ugrabio tri skoka
NHL LIGA
Rezultati kola Winnipeg Jets - Montreal Canadiens 4-7
WTA HOBART - USPJEH MLADE ZAGREPČANKE
Jana Fett u polufinalu Meč je trajao 72 minute, a naša je tenisačica suparnici četiri puta uzimala servis, dok je svoj izgubila jednom.
KOŠARKAŠKA LIGA PRVAKA
Cibona - Juventus 81-72 U neobičnoj utakmici Cibona je do pobjede stigla sjajnom obranom u četvrtoj četvrtini koju je na kraju dobila sa 27-12.
TALIJANSKI NOGOMET
Fiorentina u četvrtfinale Kupa Fiorentina se pridružila Napoliju koji je u utorak u Napulju s 3-1 izbacio drugoligaša Speziju. Navečer još igraju Juventus i Atalanta Bergamo, a u četvrtak se sastaju AC Milan i Torino.
UEFA
Partizan izbačen iz Europe UEFA je obznanila da Partizan prve sljedeće sezone kada to izbori neće moći sudjelovati u europskim kupovima jer ima brojne dugove prema drugim klubovima, zaposlenicima i državi, pa nikako ne može dobiti licencu za nastup u Europi.
POVRATAK ŠAMPIONKE
Lindsey Vonn opet skija Vonn je u studenome slomila ruku, a nakon intenzivne tromjesečne rehabilitacije odlučila se na povratak u svjetsko skijanje.
CHINA CUP
Čile bolji od Hrvatske nakon izvođenja penala Hrvatska će protiv domaćina Kine igrati za treće mjesto na China Cupu u subotu nakon što je izgubila od Čilea s 5:2 poslije jednanaesteraca.
MI RAČUNAMO NA VIDALA
Direktor Barcelone demantirao dolazak Srne "Ne ode li netko iz kluba, neće biti niti dolazaka. Mi računamo na Vidala, zato smo ga i doveli. Čudi mala minutaža koju je imao dosad, no računi se rade na kraju sezone"