LA LIGA
Pobjeda Las Palmasa i ozljeda Halilovića Hrvatski veznjak Alen Halilović igrao je do 37. minute za Las Palmas, kada je napustio teren zbog ozljede. Do tada je bio prilično aktivan u napadačkim akcijama Las Palmasa, a u 6. minuti njegov udarac u gornji desni kut zaustavio je vratar gostiju.
BUNDESLIGA
Andrej Kramarić ponovno asistent U 6. minuti Kramarić je odlično uposlio Sandra Wagnera, koji pogađa glavom za 1-0. Mogao se Kramarić upisati i u strijelce, ali njegov pokušaj glavom u 62. minuti nije bio precizan. U prva dva kola Bundeslige Kramarić je bio strijelac, a u posljednja dva asistent.
DAVIS CUP
Kolumbija - Hrvatska 1-3 Pobjednički bod donio je Marin Čilić pobjedom nad najboljim kolumbijskim igračem Santiagom Giraldom u tri seta 6-3, 6-4, 6-4, pa je Marin postao junak naše pobjede u Bogoti s oba pojedinačna trijumfa i onim presudnim u paru s Nikolom Mektićem.
PRVA HNL
Hajduk - Rijeka 0-2 Prvak Rijeka dobila je u Splitu 'Jadranski derbi' i ostala za petama Dinamu, dok je Splićanima s dva gola presudio junak dvoboja Heber.
EUROBASKET
Španjolci osvojili broncu U večerašnjem finalu u 20.30 sati sastaju se Slovenija i Srbija.
PREMIERSHIP
Chelsea i Arsenal 0-0 Arsenal je uspio ostati nepobijeđen kod prvaka, a mogao je i do pobjede da je šut Aarona Ramseya umjesto na vratnici završio u mreži. Tri minute prije kraja isključen je branič Chelsea David Luiz.
UZ PRIGODNI SUDAR
Hamiltonu VN Singapura, Vettel odustao Hamilton je proslavio 60.pobjedu u karijeri i sedmu ove sezone, a mjesto na podiju još su osigurali Australac Daniel Ricciardo (Red Bull) i Finac Valtteri Bottas (Mercedes).
MARIN ČILIĆ - DAVIS CUP
Slatka pobjeda Bolji iz susreta Kolumbije i Hrvatske igrat će iduće godine u Svjetskoj skupini, elitnom rangu ovog natjecanja, zajedno s osam reprezentacija koje su početkom godine prošle prvo kolo, te još sedam reprezentacija koje ovog vikenda budu uspješne u kvalifikacijama.
PREMIERSHIP
Tottenham i dalje bez pobjede na Wembleyju Tottenham zbog gradnje novog stadiona ove sezone igra na Wembleyju, međutim ako ovako nastavi neće po dobrome pamtiti najveći engleski stadion.
BUNDESLIGA
RB Leipzig - Borussia M. 2-2 Njemački doprvak je vodio 1-0 i 2-1, ali je na kraju morao spašavati bod jer je u posljednjih sedam minuta igrao s igračem manje nakon što je isključen Naby Keita.