FA KUP
Chelsea - Manchester United već u četvrtfinalu Senzacija dvoboja osmine finala, petoligaš Lincoln City koji je izbacio prvoligaški Burnley, u četvrtfinalu će gostovati kod boljeg iz dvoboja Sutton Uniteda i Arsenala, što će biti odigran u ponedjeljak (20.55 sati).
PRVA TURSKA LIGA
Besiktas učvrstio vodstvo Adanaspor - Osmanlispor 1-5
PRVA HNL
Rijeka zadržala šest bodova prednosti, remi u splitskom derbiju Junak pobjede Riječana bio je Franko Andrijašević koji je s dva gola u drugom poluvremenu zaostatak svoje momčadi pretvorio u važnu pobjedu u odličnom dvoboju punom preokreta.
DERBI PRVE HNL
RNK Split - Hajduk 1-1 Pred 2.000 gledatelja na stadionu Park mladeži sudio je Pajač iz Svetog Ivana Zeline.
SERIE A
Napoli uvjerljiv, težak poraz Genoe Napoli su do pobjede u Veroni doveli Insigne (31), Hamšik (38) i Zielinski (58), a jedini strijelac za Chievo bio je Meggiorini (72). Hrvatski nogometaši Marko Rog i Ivan Strinić ostali su na klupi za pričuve.
PRVA HNL
Osijek - Rijeka 2-3 Junak pobjede Riječana bio je Franko Andrijašević koji je s dva gola u drugom poluvremenu zaostatak svoje momčadi pretvorio u važnu pobjedu u odličnom dvoboju punom preokreta.
ATP ROTTERDAM
Dodig i Granollers osvojili naslov u paru U prvom setu ni jedan par nije gubio svoj servis i prednost odlazi na stranu Dodiga i Granollersa nakon tie-breaka, no na samom početku drugog seta hrvatsko-španjolski par uzima servis Nizozemcima i tu prednost drže do kraja.
SP U SKIJANJU - SLALOM
Drugo zlato za Hirschera, Kostelić se oprostio sa 38. mjestom Hirscher, koji je u četvrtak osvojio zlato u veleslalomu, pobijedio je s vremenom 1:34.75, ispred svog sunarodnjaka Manuela Fellera (+0,68) i Nijemca Felixa Neureuthera (0,93).
NHL
Detroit bolji od Washingtona Frans Nielsen je doveo Red Wingse u vodstvo pogotkom iz situacije s igračem više u prvoj trećini. Tomas Tatar je povećao prednost na 2-0 u drugoj trećini.
NBA ALL STAR
Robinson III pobjednik u zakucavanju, Gordon u tricama Robinson je bio bolji u finalnom okršaju od igrača Phoenix Sunsa Derricka Jonesa Jr., a 50 bodova dobio je za zakucavanje u kojem je preskočio suigrača Paula Georgea, maskotu Pacersa i navijačicu Pacersa.