Košarkašice Medveščaka obranile su naslov pobjednica Kupa
Wizzardsi bez Bogdanovića bolji od Cavsa
PRVA UTRKA NOVE SEZONE
Vettel osvojio VN Australije
WTA MIAMI
Lučić-Baroni ponovno bolja od Radwanske Našu tenisačicu, 26. nositeljicu u Miamiju, od plasmana u četvrtfinale dijeli Amerikanka Bethanie Mattek-Sands (WTA-158.) koja je sa 4-6, 6-0, 6-3 svladala Ruskinju Anastaziju Pavljučenkovu. Lučić-Baroni i Mattek-Sands se nikada prije nisu sastajale na WTA turnirima.
RUKOMETNA LIGA PRVAKA
Zagrebu nada, Veszpremu minimalna prednost Tako je Veszprem ostao i dalje prava enigma za PPD Zagreb u Ligi prvaka, jer hrvatski prvak u tom natjecanju još nikada nije uspio pobijediti ovu mađarsku momčad. Žele li 'zagrebaši' treću sezonu zaredom izboriti mjesto u četvrtfinalu, tu će tradiciju morati promijeniti za tjedan dana u Veszpremu.
BICIKLIZAM
Valverde nadomak pobjedi u Kataloniji Robert Kišerlovski (Katjuša) došao je do cilja kao 79., a Kristijan Đurasek (UAE Team Emirates) kao 96., obojica sa zaostatkom od 26 minuta i 38 sekundi za pobjednikom.
EP U19 (KVALIFIKACIJE)
Hrvatska - Poljska 2-0 Odabranike izbornika Ferde Milina u zadnjem kolu, 28. ožujka očekuje ogled protiv Turske, koja navečer igra s Portugalom. Hrvatska, Portugal i Poljska imaju po tri boda, dok je Turska bez bodova.