NHL LIGA
Rezultati kola Carolina - NY Islanders 7 - 4
SP FRANCUSKA 2017.
Druga pobjeda hrvatskih rukometaša Srećom, u samoj završnici poluvremena ipak smo se probudili. Promjena obrane iz 5-1 u 6-0 donijela je i daleko bolji igru naših igrača koji su serijom 4-0 izjednačili na 11-11.
PREMIERSHIP
Chelsea srušio trenutnog prvaka Chelsea je ovom pobjedom učvrstio vodeću poziciju na ljestvici sa 52 boda, na drugom mjestu je Tottenham sa 45 bodova, a Arsenal i Liverpool imaju po 44 boda, zatim slijede Manchester City (42) i Manchester United (39).
Rezultati prvog dijela dana Norveška - Rusija 28-24 (15-11)
PREMIERSHIP - PREGLED I REZULTATI
Slaven Bilić do uvjerljive pobjede i bez Payeta Bila je to možda i najbolja predstava 'čekičara' ove sezone, posebice drugo poluvrijeme u kojem je Bilićeva momčad zabila sva tri gola.
PREMIERSHIP
Pobjeda Tottenhama, 'hat-trick' Kanea Kane je s tri nova gola stigao do brojke od 13 pogodaka ove sezone, koliko su zabili i napadač Arsenala Alexis Sanchez i napadač Manchester Uniteda Zlatan Ibrahimovic. Na vrhu ljestvice strijelaca je topnik Chelsea Diego Costa sa 14 golova.
DUBROVNIK
Vaterpolist Xavi Garcia nakon operacije ruke pušten na kućnu njegu Klupski liječnik prof. dr. sc. Marko Margaritoni istaknuo je kako je Garciji operiran prijelom pete kosti zapešća.
IZBORNIK ČAČIĆ
Unatoč porazima na China Cupu možemo biti zadovoljni Hrvatska nogometna reprezentacija sastala se u dvoboju za treće mjesto na China Cupu s domaćinom Kinom te je nakon 1-1 u regularnom dijelu ponovno izvodila jedanaesterce, a uspješnija je bila Kina.
LOŠI VREMENSKI UVJETI
Otkazani spust za skijašice u Altenmarktu i spust za skijaše u Wengenu Organizatori i FIS trenutačno razmatraju mogućnost prebacivanja spusta na nedjelju umjesto kombinacije (super G + slalom).
NBA
Bogdanovićevih 23 koša, Westbrook upisao svoj 19. triple-double Brooklyn je upisao deveti poraz zaredom nakon što ih je sinoć Toronto na svom terenu pobijedio sa 132-113, a Bojan Bogdanović bio je najučinkovitiji u redovima poraženih sa 23 koša, četiri skoka i dvije asistencije.