SJAJNA VOŽNJA
Lewis Hamilton osvojio Veliku nagradu Njemačke! Hamilton je sjajnom vožnjom došao do druge pobjede u sezoni, a 16. u karijeri.
SPEKTAKL U SPLITU
Sinoćnja utakmica Hajduk-Barcelona bez izgreda navijača Prije, za vrijeme i nakon utakmice policija je privela tek sedam osoba i to zbog zakona o spriječavanju nereda na utakmicama, rekli su u splitskoj policiji.
SVI ZADOVOLJNI
Spektakl u Splitu: 'Ova utakmica će ostati zapisana zlatnim slovima u Hajdukovoj povijesti!' Špaco Poklepović: Čini mi se da smo trebali pobijediti!
TRANSFERI
Chelsea šalje treću ponudu za Modrića: 27 milijuna funti i Sturridge Želim zadržati Modrića, ali na kraju dana odlučuje predsjednik Daniel Levy, a ne ja. Pričekajmo da vidimo što će se dogoditi, rekao je Levy.
100. ROĐENDAN
Spektakl na Poljudu, disciplinirani Hajduk neriješeno s Barcelonom U veličanstvenom ambijentu Poljuda Hajduk - Barcelona 0:0, Tomasov promašio dva zicera.
PRIJATELJSKI SUSRET
Hajduk izdržao 90 minuta bez pogotka: Hajduk - Barcelona 0:0 Hajduk je u drugoj polovici prvog poluvremena čak dominirao nad oslabljenom Barcelonom.
BICIKLIZAM
Cadel Evans nadomak pobjedi na Tour de Franceu GRENOBLE - U predzadnjoj, 20. etapi preuzeo vodstvo u ukupnom redoslijedu sa 1:34 minute prednosti ispred drugoplasiranog Schlecka.