MAJSTORIJE
Pogledajte zagrijavanje Ronaldinha na treningu Brazilski nogometaš Ronaldinho još je jednom potvrdio zbog čega je svojedobno nosiio titulu jednog od najvećih svjetskih talenata...
EUROPSKA LIGA
Tottenham i sa B-momčadi do pobjede, rezultati Europske lige Rezultati susreta trećeg kola Europske nogometne lige
VELIKAN
U Šibeniku postavljen spomenik Draženu Petroviću Spomenik prikazuje Dražena Petrovića kako sjedi na klupi s košarkaškom loptom među nogama. Izradio ga je akademski kipar Kažimir Hraste, a odljeven je u bronci u ljevaonici Ujević.
PRVA HNL
VIDEO Krasimir Balakov: Gostovanje kod Lučkog je ključna utakmica 'Ključna stoga što poslije te imamo dva susreta kući a znate da Hajduk na Poljudu gospodari.'
SMRTNA PRESUDA
Hrvoje Tomasović tvrdi: Hajduk pred bankrotom! Zbog duga od 164 milijuna kuna nogometnom klubu Hajduk iz Splita prijeti bankrot.
GOSTOVANJE
VIDEO Biti će pakleno: Odlučeno je gdje će Turci dočekati Hrvatsku! Novi stadion Galatasaraya, koji će ugostiti Hrvate, prima nešto više od 52 tisuće ljudi, a pet posto od ukupnog kapaciteta predodređeno je za naše navijače.
TUŽNA VIJEST
Iztok Puc izgubio zadnju bitku. Prema njegovoj želji, pepeo će mu biti prosut u Novalji Legenda rukometa borio se sa zloćudnom bolesti od proteklog proljeća.
LIGA PRVAKA
VIDEA Barca i Milan lako, Arsenal u zadnjoj skundi do pobjede! U skupini E Lige prvaka Chelsea je pobjedom od 5-0 protiv nogometaša Genka napravio veliki korak prema plasmanu u drugi krug natjecanja.
DAN POSLIJE
Kruno Jurčić: Nismo se osramotili, treba uživati u Ligi prvaka 'Plan je da ovi dečki u karijeri odigraju pet ili šest sezona u Ligi prvaka i to je ono što nama treba da bi od 45 minuta pritiska na igrače Ajaxa došli do 60, pa 75 i na kraju 90 minuta takve igre. To ne dolazi preko noći nego samo s utakmicama.'
INTERVJU ZA PRESS
Vlatko Marković: Pogledajte kvalitetu naših liga, to je jad i bijeda 'Mi uvijek smatramo da smo geniji, da smo bogodani, da sve možemo i moramo.'