ATP TURINIR
Pobjednik Umaga: Oleksandar Dolgopolov u finalu bolji od Marina Čilića Dolgopolov je prvi Ukrajinac koji slavi u Umagu.
LIJEČENJE RANA
Utješna pobjeda: Manchester United - Barcelona 2:1 Pobjedu je Eglezima donio pogodak Michaela Owena u 76. minuti.
KVALIFIKACIJE ZA SP 2014.
Hrvatska u skupini s Belgijom, Škotskom, Makedonijom, Walesom i - Srbijom! Samo pobjednik skupine ide izravno na SP.
TRESU MREŽE
Sjajne vijesti za Bilića: Pogoci Petrića i Iličevića u njemačkom Kupu Petrić je pogotkom u 72. minuti postavio konačni rezultat od 2-1 za HSV, a Iličević je postigao prvi pogodak na utakmici u 18. minuti kojim je tresirao put Kaiserslauternu do uvjeljive 3-0 pobjede protiv petoligaša Dynama iz Berlina.
TREĆI NA SVIJETU
BRONČANI VATERPOLISTI Pavić: Iz nokauta do utakmice iz snova! Bila je to utakmica iz snova. Kad se kaže vratili smo se u utakmici za broncu i pokazali karakter, to zvuči kao floskula, ali ovoga puta uistinu je tako.'
ŠKOTSKA
Nikica Jelavić zabio u prvoj pobjedi Rangersa u novoj sezoni Glasgow Rangersi su u drugom kolu škotskog prvenstva upisali prvu pobjedu, slavili su u gostima kod St. Johnstonea 2:0.
CELTIC GA NE ŽELI
Stipe Pletikosa: Ovo je golemo razočaranje, osjećam se odbačeno! 'Raskinuo sam ugovor sa Spartakom koji mi je jamčio mnogo novca samo zato jer sam procijenio da ću tako lakše dobiti ugovor u Celticu. Bio sam spreman prihvatiti tri puta manju plaću.'
TREĆE MJESTO
Hrvatska bolja od Mađarske: Barakude brončane na svjetskom prvenstvu! Vaterpolisti Hrvatske osvojili su brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Šangaju.
STRATEG MODRIH
Kruno Jurčić: Ostvarili smo minimalni cilj, ali naš san je - Liga prvaka! 'Ne bih želio da smanjenje pritiska ode u krajnost da ne budemo maksimalno napeti. Naravno da svaki ulazak u Europsku ligu znači ostvarenje minimalnih ciljeva koje smo si postavili, no svi znamo koji je naš san - Liga prvaka.'
MIŠLJENJE
Marcel Desailly: Modrić je odličan, ali je malen i prelagan i nije za Chelsea 'Za ono što Chelsea treba Modrić je dobar, ali nije najbolji. Sneijder, e to je igrač!'