POLJUD
Hajduk našao zamjenu za Balakova: Novi trener Bijelih Mišo Krstičević Sutra će biti predstavljen i novinarima dok će prvu utakmicu na trenerskoj dužnosti voditi u nedjelju u prvenstvenoj utakmici protiv vinkovačke Cibalije.
NAVIJAČ
Liverpoolu protiv Queens Park Rangersa nije pomogao niti James Bond "Redsi" su na Loftus Roadu sve do 77. minute vodili 2:0, no potom su u posljednjih 13 minuta primili tri gola i upisali poraz.
NAVIJAČKI NEREDI
Trideset privedenih na utakmici Rijeka-Hajduk na Kantridi Lakše su ozlijeđena dvojica navijača iz Splita, starosti 19 i 20 godina.
NOVI TRENER
Kaiserslautern predstavio Balakova: Vjerujem da mogu spasiti klub 'Ovdje sam došao postaviti klub na zdrave temelje.'
REAKCIJA
Dinamo navijače prozvao 'hordom zla' zbog uvreda upućenih čelnicima kluba Pozivaju nadležne institucije da ih zaštite od govora mržnje koji odjekuju sa sjeverne tribine.
RAZGOVOR
Miroslav Blažević: Mamić mi je rekao da jedino ja mogu zamijeniti Bilića 'Rekao sam mu: Sine moj, lijepo od tebe. Ali moram vidjeti što ću.'
UEFA
Tayyip Erdogan najavio tursku kandidaturu za EURO 2020. UEFA će formalni proces izbora domaćina EURA 2020. započeti sljedećeg tjedna.
NHL
Zahuktali Rangersi svladali i favorizirane Detroit Red Wingse Gosti iz Detroita poveli su preko Henrika Zetterberga (3:36), na 1-1 izjednačio je Brad Richards (14:58), da bi pobjedu Rangersima u produžetku osigurao njihov kapetan Ryan Callahan (62:42).
NBA
VIDEO Lakersi bolji od prvaka, Oklahoma nadigrala Clipperse Dallas je izgubio 93:109, a Bryant i Gasol su zabili zajedno 57 poena. Clippersi su poraženi 91:114, a briljirao je Durant s 32 poena.