100. ROĐENDAN
Spektakl na Poljudu, disciplinirani Hajduk neriješeno s Barcelonom U veličanstvenom ambijentu Poljuda Hajduk - Barcelona 0:0, Tomasov promašio dva zicera.
PRIJATELJSKI SUSRET
Hajduk izdržao 90 minuta bez pogotka: Hajduk - Barcelona 0:0 Hajduk je u drugoj polovici prvog poluvremena čak dominirao nad oslabljenom Barcelonom.
BICIKLIZAM
Cadel Evans nadomak pobjedi na Tour de Franceu GRENOBLE - U predzadnjoj, 20. etapi preuzeo vodstvo u ukupnom redoslijedu sa 1:34 minute prednosti ispred drugoplasiranog Schlecka.
POLJUD
Split spreman za dolazak Barceloninih zvijezda, ulaznica još ima! U Splitu se broje sati do početka velikog spektakla između Hajduka i Barcelone…
DIJAMATNA LIGA
Blanka Vašić pobijedila u Monte Carlu Do kraja su preostala četiri mitinga, Vlašić ima 18 bodova, a drugoplasirana Čičerova tek šest
SPEKTAKL NA POLJUDU
Krasimir Balakov uoči Barcelone: Respekt da, strah ne Imamo respekt, kad igraš protiv Barcelone moraš imati respekt, ali ne smijemo osjećati strah – smatra trener bijelih.
VAHA ISKRENO
'Zbog Mamića sam mogao napraviti skandal koji bi bio mrlja na karijeri' "Žao mi je što se to tako dogodilo, ali takav je nogomet, posebice kad radiš sa Zdravkom.“
DOPING
Sandra Perković: IAAF joj potvrdio šestomjesečnu suspenziju "Očekivana odluka, najvažnije je što mi i dalje omogućava nastup na Olimpijskim igrama."
EUROBASKET
Nowitzki odlučio nastupati za Njemačku u Litvi MVP finala NBA ipak je prelomio kako će igrati za svoju zemlju na Eurobasketu.
POVJESNI USPJEH
Split pobjedio Domžale za 3. pretkolo Europske lige! RNK Split je drugom, povijesnom pobjedom protiv slovenskih Domžala izborio 3. pretkolo Europske lige, gdje ga čeka Fulham...