NFL
New York Giants pobijedili New England Patriotse i osvojili Super Bowl! Giantsi su postali prvi tim koji je osvojio Super Bowl s omjerom pobjeda i poraza 9-7.
OSVOJILI TURNIR
Hajduk u finalu svladao Lokomotiv iz Plovdiva i osvojio Sultan cup Hajduk je protiv šestoplasirane momčadi bugarskog prvenstva dva puta vodio, no Bugari su se uporno vraćali i na koncu su uspjeli izboriti remi, pa je pobjednik dobiven nakon izvođenja kaznenih udaraca.
EBEL LIGA
Medveščak na Šalati pred 4.500 gledatelja pobijedio KAC Klagenfurt Golove za 'medvjede' zabili su Tomislav Zanoški (7:43), Andy Sertich (37:50) i Ryan Kinasewich (59).
TURNIR
Dinamo remijem protiv danskog Midtjyllanda do finala Atlantic cupa Dinamo je poveo golom Tonela u šestoj minuti, a izjednačio je Poulsen u 90. minuti. Dinamo je od 12. minute igrao s igračem manje nakon što isključen Jerko Leko koji je kao zadnji čovjek rušio Nworuha za što je dobio crveni karton.
PREMIERSHIP
VIDEO Drama na Stamford Bridgeu: Chelsea i Manchester United odigrali 3:3 Chelsea i Manchester United su odigrali 3:3 nakon što je Chelsea ispustio tri gola prednosti.
FINALE
ATP Zagreb: U finalu Mihail Južnji lako protiv Lukasa Lacka U finalnom susretu sedmog izdanja ATP teniskog turnira PBZ Zagreb Indoors Rus Mihail Južnji je deklasirao Slovaka Lukasa Lacka 6:2, 6:3.
SVJETSKI KUP
Chamonix, superkombinacija: Kostelić sedmi, osvojio 36 bodova Ovaj rezultat mu je donio 36 bodova i povećao prednost u ukupnom poretku skijaša na 941 bod.
VIDEO
Tony Parker zabio 42 koša za pobjedu Spursa nad Oklahoma City Thunderom Vodeći u Jugozapadnoj diviziji Spursi (16-9) poboljšali su svoj omjer pobjeda i poraza kod kuće na 13-1 igrajući zadnju utakmicu u svom AT&T Centru prije nego krenu na put gdje ih čeka devet utakmica.
MALI NOGOMET
Mato Stanković: Pokušat ćemo dobrom igrom plasirati se još dalje 'Hrvatska reprezentacija u utakmici zasluženo pobjedila reprezentaciju Češke i plasirala se u četvrtfinale.'
POGODAK ZA BOD
Olić: Nisam zaboravio Hamburg, nije ni moja obitelj. Bilo je lijepo vratiti se Bavarcima je bod donio Ivica Olić u 71. minuti, samo sedam minuta nakon što je ušao u igru.