SJAJNA IGRA
Australian Open: Veić prošao u drugo kolo kvalifikacija U drugom kolu kvalifikacija našeg tenisača očekuje Talijan Matteo Viola, 155. na ATP ljestvici i to će im biti prvi međusobni ogled
NAPADAČ BAYERNA
Ivica Olić: Nadam se većoj minutaži u nastavku prvenstva Sada kada sam se vratio želim igrati više, a to bi bilo dobro i za mene i za klub - rekao je Olić.
NBA LIGA
Sjajni Kobe Bryant zabio čak 48 koševa za pobjedu Los Angeles Lakersa Washington Wizardsi stigli do prve pobjede ove sezone svladavši sinoć Toronto Raptorse 93-78.
OI 2012.
Gimnastičar Filip Ude osigurao je Olimpijske igre u Londonu Na predolimpijskom turniru, održanom također u Londonu, u višeboju je osvojio 16. mjesto i skupio 86 bodova što mu je donijelo nastup na još jednim Igrama.
REAKCIJA
SUKOB Vrdoljak: Jovanović nema pojma, razmišljam o podizanju tužbe protiv njega! 'Količina neznanja koju pokazuje je fascinantna, uistinu me zapanjio.'
NOGOMET
Obrat: NK Karlovac postaje primjer uspješnog samofinanciranja Na pripreme odlazi nekoliko stranih igrača, među kojima i dva Brazilca, jedan Kamerunac, tri Makedonca i jedan nogometaš Gvineje.
TAKO SE RADI
Danac izazvao prekid utakmice i mora platiti savezu 250.000 eura Ronni N.(33) prekinuo je 2. lipnja 2007. kvalifikacijsku utakmicu za Euro 2008 između Danske i Švedske dvije minute prije kraja kod izjednačenog rezultata 3-3. Švedska je kasnije proglašena pobjednicom.
KORUPCIJA
Fifa usvojila mjere za borbu protiv namještanja utakmica "Nogomet je trenutačno suočen s do sada neviđenim poteškoćama vezano za namještene utakmice."
TRENER DINAMA
Ante Čačić: Neće biti odlazaka ključnih igrača, a ja ih neću špijunirati! 'Mi imamo zavidan fond igrača, nitko nije nezamjenjiv i neću biti taoc nijednoga igrača.'
REAKCIJA
Nogometni sindikat: Neka se DORH pozabavi klubovima i čelnicima Stare nogometaše NK Karlovca ucjenjivalo se kako bi otpisali dugove, a u zamjenu dobili istupnice. Napominjemo samo da je ucjena kazneno djelo – ističu Dario Šimić i Mario Jurić.