NAVIJAČI ARSENALA NEĆE BITI SRETNI
Wenger odbio ponudu iz Kine po kojoj bi postao najplaćeniji trener na svijetu Wengeru se nudio ugovor koji bi mu jamčio godišnju plaću od 30 milijuna funti, ali nije poznato o kojem se kineskom klubu radi.
BARCELONA
Urdangarinov dres ostaje u dvorani unatoč presudi suda Nakon sastanka uprave glasnogovornik Josep Vives rekao je u utorak kako će dres s brojem 7 ostati u dvorani gdje je obješen nakon što je vanjski igrač završio karijeru 2000. godine. Te godine je Urdangarin sa Španjolskom osvojio brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Hrvatskoj pa onda i brončanu na Olimpijskim igrama u Sydneju.
NHL
Pobjede Montreala, Minnesote i Tampa Baya Canadiensi su uspjeli nadoknaditi zaostatak od 2-1 i 3-1 u zadnjoj trećini za drugu uzastopnu pobjedu.
NBA
Šarić najučinkovitiji u porazu od Golden Statea
TALIJANSKA PRVA LIGA
Zamparini više nije predsjednika Palerma Umjesto Zamparinija na dužnost predsjednika doći će predstavnik anglo-američkog fonda koji je odlučio investirati u klub.
CIPARSKO PRVENSTVO
Maglica strijelac za pobjedu Apollona u derbiju Maglica je svojim osmim ovosezonskim golom doveo Apollon u vodstvo u 43. minuti, a konačni rezultat postavio je Pedro u šestoj minuti sudačke nadoknade.
DERBI TURSKE LIGE
Galatasaray - Besiktas 0-1 Strijelac jedinog gola za aktualnog prvaka bio je Talisca na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti.
ATP DUBAI
Roger Federer uvjerljiv Roger Federer (Švi/3) - Benoit Paire (Fra) 6-1, 6-3
NA NAJNOVIJOJ ATP LISTI
Čilić, Karlović i Ćorić nazadovali, prvi je i dalje Škot Andy Murray
WTA lista
Ani Konjuh renking karijere, Serena i dalje vodeća Mirjana Lučić-Baroni je pet stepenica niže, na 34. mjestu, a Donna Vekić je nazadovala za šest pozicija i nalazi se na 90. mjestu.