TALIJANSKI MEDIJI ŠUŠKAJU
HNS pregovara s legendarnim Ancelottijem Ancelotti je tri puta osvajao Ligu prvaka, dva puta s Milanom i jednom s Realom, osvojio je talijansko, englesko, francusko i njemačko prvenstvo te talijanski, engleski, španjolski i njemački kup.
NBA
Pobjeda Bogdanovića, porazi Šarića i Bendera Dario Šarić je igrao za Philadelphiju 22 minute i postigao 3 koša (šut za dva 1-3, trica 0-2, slobodna bacanja 1-1) uz 3 skoka, 2 asistencije i 1 blokadu
TENIS
Pregled rezultata ATP turnira Mischa Zverev (Njem/5) - Mikael Ymer (Šve) 1-6, 7-5, 6-4
VATERPOLO - SVJETSKA LIGA
Hrvatska u skupini s Njemačkom i Rusijom Pobjednici skupina izborit će mjesto na finalnom turniru koji će biti održan u lipnju 2018. u Tokiju.
LIGA PRVAKA
Remi Reala i Tottenhama, City bolji od Napolija Gosti su poveli u 28. minuti nakon autogola Varanea, a izjednačio je Cristiano Ronaldo u 43. minuti iz kaznenog udarca. U nastavku susreta bilo je niz prilika na obje strane, no bila je to večer vratara Keylora Navasa i Huga Llorisa.
PROTIV UNIŠTAVAČA SMISLENE IGRE
Hrvatska protiv Grčke u dodatnim kvalifikacijama za SP 2018. Prva utakmica će se igrati u Zagrebu, a uzvrat je u Grčkoj.
NE ŽENI SE SIN SVAKI DAN
Ovaj video morate vidjeti: Pogledajte kako se Mamić razbacao na 'Ne može nam nitko ništa' Goste je zabavljala srpska folk-pjevačica Rada Manojlović, koja je otpjevala omiljeni hit Zdravka Mamića: "Ne može nam nitko ništa". Sada je procurila i snimka...