NY Rangersi, St. Louis i Edmonton u drugom krugu
VIDEO
NBA: Memphis u trileru izjednačio, Atlanta smanjila
TOUR OF CROATIA
Rosonu Garciji 'kraljevska' etapa i ukupno vodstvo Momčad Bahrain Meride kroz cijelu je etapu kontrolirala utrku i pripremala krunidbu svog kapetana Vincenza Nibalija, ali im je planove u konačnici pokvario Roson Garcia koji je taktički odlično vozio i sačuvao dovoljno snage za završni uspon.
BUNDESLIGA
Bayern - Mainz 2-2, gol Rebića Rebić je zabio gol za 3-1 u sudačkoj nadoknadi, no momčad Nike Kovača nije lako došla do pobjede jer su gosti vodili s 1-0 sve do 78. minute. Eintracht je sada osmi i bod ga dijeli od mjesta koje vodi u Europu.
DERBI PRVE HNL
Dinamo - Hajduk 0-2 Najbliže izjednačenju Dinamo je bio u 36. minuti kada je Soudani atraktivnim volejem sa 12 metara silovitim udarcem pogodio gredu od koje se lopta odbila nekoliko centimetara ispred gol linije sa koje je pokupio vratar Hajduka Dante Stipica.
PEH NA KVADRAT
Golman zabio dva autogola u jednom poluvremenu Brighton je tri kola prije kraja Championshipa osigurao plasman u Premiership i poraz od Norwicha (0-2) neće pokvariti njihovo slavlje, no dva nevjerojatna autogola gurnula su Stockdalea na naslovnice vodećih britanskih listova.
SERIE A
Juventus kupio urugvajskog veznjaka Mladi urugvajski reprezentativac je potpisao ugovor na pet godina, a Boca će dobiti 9,5 milijuna eura odštete.
TRAGEDIJA
Poginuo talijanski biciklist Michele Scarponi Scarponi je stradao nakon što je na njega naletio automobil. Usprkos brzoj intervenciji liječnika nije mu bili pomoći.
POSLJEDICE EUROPSKE LIGE
Zlatan Ibrahimović 'out' najmanje sedam mjeseci Ibrahimović se ozlijedio u 90. minuti utakmice, kada je nezgodno doskočio nakon duela s obrambenim igračem belgijskog sastava.
NHL
Capitalsi i Bruinsi slavili nakon produžetaka Washington je u svom Verizon Centru pobijedio Toronto Maple Leafse 2-1, a presudni pogodak zabio je Justin Williams u prvoj minuti produžetka. Bio je to već četvrti susret od pet odigranih u ovoj seriji koji je odlučen u 'overtimeu'.