WTA LISTA
Lučić Baroni pala tri mjesta Donna Vekić se popela jedno mjesto i sada je 57. tenisačica svijeta. Petra Martić je pala tri mjesta i nalazi se na 134. poziciji, dok je Jana Fett napredovala šest mjesta, sa 150. na 144. poziciju.
ATP LISTA
Čilić ponovno šesti Ivo Karlović se popeo jedno mjesto i sada je 23. tenisač svijeta, kao i Borna Ćorić koji je napredovao do 42. pozicije. Kristijan Mesaroš je pao dvadeset mjesta, na 277. poziciju.
TENIS
WTA Eastbourne - Lučić-Baroni propustila meč-loptu Lučić-Baroni bila je nadomak plasmana u 2. kolo nakon što je oduzela servis Niculescu i povela sa 5-3 u trećem setu. No, nije uspjela odservirati za meč, a kod svog vodstva 5-4 propustila je i meč-loptu na servis suparnice.
NOGOMET
Kup konfederacija - Njemačka i Čile u polufinalu Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka u Sočiju, Njemačka je povela na startu nastavka preko Kerema Demirbaya (48). Timo Werner (66) je svojim prvim golom povisio na 2-0, Vincent Aboubakar (78) uspio je nakratko smanjiti na 2-1, ali je Werner (81) vrlo brzo još jednom pogodio za konačnih 3-1.
TENIS
ATP Queen's - Čilić izgubio turnir bez izgubljenog servisa Čilić je u svom trećem finalu u Queen's Clubu pretrpio drugi poraz, nakon Murraya 2013. svladao ga je i 35-godišnji Lopez ove godine. Čilić je bio pobjednik ovog turnira 2012. kada je njegov suparnik u finalu, Argentinac David Nalbandian bio diskvalificiran.
TENIS
WTA Birmingham - Naslov za Kvitovu Za 27-godišnju Kvitovu ovo je 20. osvojeni turnir u karijeri kojime je pokazala kako u odličnoj formi dočekuje svoj omiljeni turnir Wimbledon kojega je osvajala 2011. i 2014. godine.
MOTOCIKLIZAM
Valentino Rossi za povijest U Assenu je 38-godišnji Rossi slavio sa samo 63 tisućinke prednosti ispred sunarodnjaka Danila Petruccija.
VATERPOLO
Svjetska liga - Peta uzastopna pobjeda Srbije Hrvatska reprezentacija je ranije u nedjelju osvojila brončanu medalju nakon što je u borbi za treće mjesto pobijedila reprezentaciju SAD-a sa 10-4 (5-1,3-1, 1-1, 1-1).
Svjetska liga
Hrvatska poražena od Italije nakon peteraca u polufinalu
Legendarni hrvatski napadač
Ivica Olić završio karijeru "Sretan sam, zabavljao sa sam se, imao sam puno uspjeha i mogu reći da sam davao sve na treningu i utakmicama. Za mene je bio san igrati na visokoj razini tako dugo"