NBA
Poraz Clevelanda u San Antoniju; Bogdanović 16 poena
BUNDESLIGA
RB Leipzig 'pregazio' i Kovačev Eintracht Najveća senzacija Bundeslige nastavila je s pobjedama i u novoj godini, a u Leipzigu je stradao klub kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač. Već u petoj minuti isključen je vratar gostiju Lukaš Hradecky, a potom je RB lako došao do pobjede golovima Marvina Comppera (6), Tima Wernera (45+4) i Marcel Halstenberg (67).
PREMIERSHIP
Manchester City - Tottenham Hotspur 2-2 Tottenham je zadržao drugo mjesto na ljestvici sa 46 bodova, dok je Manchester City ostao peti sa 43. Između njih su Liverpool sa 45 bodova i Arsenal sa 44 boda i utakmicom manje. "Topnici" će u nedjelju ugostiti Burnley.
MADRID
Luka Modrić ozlijedio desnu nogu 'Modrić ima poteškoća. Pregledat će ga liječnici pa ćemo znati više', izjavio je Zidane na novinskoj konferenciji u Madridu.
FRANCUSKA 2017.
Francuska - Island 31-25 Francuska je utakmicu 'prelomila' serijom 6-1 početkom drugog poluvremena zahvaljujući kojoj je stigla do vodstva 20-14. Do kraja susreta Island se nije uspio primaknuti na manje od četiri gola razlike.
LA LIGA
Real Madrid - Malaga 2-1 Luku Modrića je u 78. minuti zamijenio Mateo Kovačić.
BUNDESLIGA
Pogodak Kramarića u pobjedi Hoffenheima Kramarić je ušao u igru u 46. minuti, a u 64. je postigao drugi gol na utakmici, a svoj četvrti u sezoni. Hoffenheim nastavlja s čudesnim igrama u ovom prvenstvu, jedina su neporažena momčad i na trećem su mjestu s 11 bodova manje od lidera Bayerna.
Norvežani prvi četvrtfinalisti Makedonci su držali rezultatski priključak samo tijekom prvog poluvremena, ali već početkom nastavka Norvežani su se odvojili na pet razlike da bi do kraja dvoboja stigli i do dvoznamenkaste prednosti.
PREMIERSHIP
Swansea šokirao Liverpool na Anfieldu Velšani su do senzacije došli u drugom dijelu kada je palo svih pet golova. Domaće navijače šokirao je Fernando Llorente u 48. minuti, a samo četiri minute kasnije Španjolac je zabio i drugi gol. Liverpoolov Brazilac Roberto Firmino s dva gola u 55. i 69. minuti izjednačava, da bi pobjedu Swanseaju donio Islanđanin Gylfi Sigurdsson u 74. minuti.
IZBORNIK BABIĆ
Imamo još dosta rezervi u igri, pogotovu u napadu Uoči puta izbornik Željko Babić i Manuel Štrlek podijelili su svoja razmišljanja o sljedećem protivniku, a nakon sinoćnjeg poraza od Njemačke.