SERIE A
Mario Mandžukić strijelac u pobjedi Juventusa Duje Čop, koji je za Cagliari igrao do 81. minute, pružio je solidnu partiju te je izborio penal, kojeg u 39. minuti nije iskoristio Diego Farias.
PREMIERSHIP
Sudac 'masakrirao' West Ham Liverpool je na svom Anfieldu nakon neuvjerljive igre s minimalnih 1-0 svladao Crystal palace pogotkom Manea (73), a hrvatski stoper Dejan Lovren u igru je ušao u sudačkoj nadoknadi vremena. Liverpool sada ima četiri boda, dok je Crystal Palace i dalje bez bodova.
BUNDESLIGA
Kramarić donio pobjedu Hoffenheimu Unatoč brojnim izostancima zbog ozljeda Borussia Dortmund je u subotu u gostima dobila Wolfsburg sa 3-0, a odlićnu partiju pružio je 18-godišnji američki Hrvat Christian Pulišić. On je u 22. minuti zabio vodeći pogodak za Borussiju, a u 60. je asistirao Pierre-Emericku Aubameyanga za 3-0.
NOGOMET
Alen Halilović isključen na otvaranju sezone Halilović je isključen u 34. minuti zbog grubog i neopreznog starta na sredini igrališta, a 12 minuta ranije Simone Zaza je donio "šišmišima" pobjedu postigavši jedini gol na utakmici.
TENIS
Borna Ćorić dobio pozivnicu za Winston-Salem Open Ćoriću će to biti posljednja provjera i mogućnost za podizanje samopouzdanja pred nastup na US Openu u New Yorku, s obzirom na niz lošijih rezultata u posljednja tri mjeseca u kojima je, od nastupa u četvrtfinalu madridskog Mastersa, na šest turnira ostvario svega dvije pobjede, a četiri puta gubio u prvom kolu.
OPET SI PUNE BLAGAJNU KAZNAMA
UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Hajduka i Evertona UEFA je ove sezone već kaznila Hajduk zabranom igranja jedne utakmice uz prisustvo gledatelja, ali je nakon žalbe Splićana tu kaznu ublažila pa su navijači, ipak mogli pomoći Hajduku u uzvratu 3. pretkola protiv danskog Brondbyja.
PREMIERSHIP
Revolucija na 'Otoku' - Englezi skraćuju prijelazni rok Premierligaši će razmatrati opciju o skraćivanju ljetnog prijelaznog roka, a da bi se donijela nova odluka minimalno 14 od 20 klubova mora glasovati za novu opciju.
ŠAHOVSKA LEGENDA
Gari Kasparov nastupio pod hrvatskom zastavom Iako vidljivo neuigran i pod bremenom duge pauze, Kasparov uglavnom ​nadigarava svoje suparnike, da bi u vremenskom tjesnacu izgubio stečenu prednost.
EUROPSKA LIGA
Još jedna loša izvedba domaćina: Dinamo - Skenderbeg 1-1 Gosti su poveli golom Liridona Latifija u 37. minuti, a izjednačio je Čileanac Angelo Henriquez u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.