AUSTRALIAN OPEN
Ivan Dodig u četvrtfinalu muških parova Dodig i Granollers će u četvrtfinalu igrati protiv najuspješnije kombinacije svih vremena, američkih blizanaca Boba i Mike Bryana, koji su sa 6-3, 7-6 (11) nadigrali hrvatsko-američki par, 28-godišnjeg Nikolu Mektića i Briana Bakera.
Mirjana Lučić-Baroni u četvrtfinalu! Od prvog do posljednjeg poena u 70-minutnom meču s 13 godina mlađom i neiskusnijom suparnicom Mirjana Lučić-Baroni nametnula se kao tenisačica o kojoj jedinoj ovisi ishod dvoboja osmine finala na Margaret Court Areni.
HRVATSKA IZBORILA ČETVRTFINALE
Na krilima Pešića Hrvatska pobjedila Egipat Ovako sa Španjolcima neće ići, imali smo crnu rupu od 11 minuta u drugom poluvremenu gdje nismo uspjeli zabiti gol.
'NEŠTO DIVLJE JE U ZRAKU'
Novi senzacija na SP-u! Katar nakon velikog preokreta izbacio Njemačku Nijemci su vodili 20:18, no Katar je u finišu utakmice napravio seriju 4:0 i napravio novu senzaciju dana.
BUNDESLIGA
Pobjeda Bayera, remi u Mainzu U susretu 17. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je pobijedio Hertu 3-1, dok su Mainz i Koln odigrali bez golova.
PRIMERA
Athletic - Atletico 2-2, Vrsaljko odigrao je cijeli susret
VELIKA SENZACIJA NA SP U RUKOMETU
Mađarska izbacila Dansku, Švedska pomela Bjelorusiju Mađarska je odigrala odličnu utakmicu i zasluženo izborila četvrtfinala u kojem će igrati protiv Norveške.
Serie A
Pobjeda Juventusa, asistencija Mandžukića Mandžukić je igrao cijeli susret, dok je Pjaca ušao u igru u 87. minuti.
Španjolski mediji
Modriću tri do četiri tjedna stanke
SKIJANJE
Garmisch Partenkirchen, superveleslalom (ž): Pobjeda Lare Gut Drugo mjesto danas je zauzela Austrijanka Stephanie Venier (1:18.59), a treće skijašica iz Lihtenštajna Tina Weirather (1.18.78).