Premier liga
Manchester United osvojio Liga kup, dva gola Ibrahimovića ManU je poveo 2-0, Southampton je potom izjednačio, a pobjednika je odlučio Zlatan Ibrahimovic golom tri minute prije kraja susreta.
I DALJE IMAJU +6
Rijeka nakon deset godina pobijedila Inter u Zaprešiću Vodeći dvojac Prve HNL Rijeka i Dinamo upisao je pobjede u susretima 22. kola Prve HNL pa Rijeka i dalje ima šest bodova više od Dinama.
NAKON SRAMOTNOG PENALA U VINKOVCIMA
Boysi vratili dresove igračima!
Primera
Barcelona porazila Atletico i trenutno preuzela vrh ljestvice Real večeras gostuje kod Villarreala i pobjedom bi se vratio na vrh ljestvice. Sevilla je treća sa 52 boda, a Atletico Madrid je četvrti sa 45 bodova.
Serie A
Minimalne pobjede Milana i Lazia Večeras je na rasporedu derbi kola Inter - Roma, a u posljednjem susretu u ponedjeljak se sastaju Fiorentina - Roma.
"ZA RUBRIKU VJEROVALI ILI NE"
( VIDEO )Dinamo uz sudačku 'pomoć' do sva tri boda u Vinkovcima Dinamo je bio bolji, dominirao je cijeli susret, međutim još će se dugo pričati o kaznenom udarcu kojeg je Damir Batinić dosudio u posljednjim trenucima susreta za 'modre'.
Uvjerljiva pobjeda Tottenhama, novi 'hat-trick' Kanea Kane je zabio tri gola u razmaku od svega 23 minute. Prvog je zabio u 14. minuti, potom je u 32. minuti zabio iz voleja s ruba kaznenog prostora, a u 37. minuti je postigao pogodak iz slobodnog udarca.
Alpska kombinacija
Pobjeda Shiffrin, Popović 17. zauzela mjesto, Štuhec osvojila Mali globus
ŠPANJOLSKA
Espanyol - Osasuna 3-0
NBA
Houston srušio rekord Golden Statea, ubacivši po osmi put ove sezone 20 ili više trica na utakmici Aktualni NBA prvaci su u Clevelandu ugostili Chicago bez svoje prve zvijezde LeBrona Jamesa, koji je izostao zbog upale grla, što se pokazalo prevelikim hendikepom protiv raspoloženih Bullsa...